ВУЗ ШАГ

Дніпро. Дошкільний навчальний заклад № 239

   





Розклад організованої діяльності

   

 

                                        РОЗКЛАД ГУРТКОВОЇ РОБОТИ 

                                       по ДНЗ №»№239
                                         на 2018-2019 н.р.

 

                                     ВІВТОРОК  

                                                                           шахи     15:30                            

                                                    Керівник: Демянюк О.М.    
       

СЕРЕДА  

                        хореографія     10:00                       

                    Керівник: Цибульник Л.Л.                 

 

                                                                               ЧЕТВЕР

                                                                                                         ручна праця  11:00

                                                                                                  Керівник: Романенко О.Г.

                                         

 

 

                                               Мережа занять на 2018 – 2019 навчальний рік

дні

ранній вік

гр.№1

молодша

гр.№2

молодша

гр.№4

 

середня

гр.№6

старша

гр.№3

старша

гр.№5

понеділок

 

9:00 –

музичне

9:25 – мовлен. спілк.+ рідна природа

 

9:00 –

розвиток мовлення+

худ.літер.

9:25 музичне

 

9:00 –

розвиток мовлен+

худ.літер.

9:50 - музичне

 

9:00 –

розвиток мовлен+

худ.літер

10:20 - музичне

 

9:00 –

розвиток мовлен+

худ.літер.

9:30 –

ПРП

 

 

9:00 –

розвиток мовлен+

худ.літер.

9:30 –

ПРП

вівторок

 

9:00 –

математ.

+конструюв.

+сенсорика

9:30 – фізкультура

 

 

9:00 – фізкультура

(в групі)

9:30 –

ОЗН+

мовл.спілкув.

 

9:00 фізкульт.(зал)

 

9:30

ОЗН+

мовл.спілкув

 

9:00 –

ОЗН

9:30 фізкульт.

 

9:00 –

ОЗН

9:40 – малюван.

10:30 –

музичне

 

9:00 –

ОЗН

9:40 – малюван.

11:30 –

музичне

середа

 

9:00 – мовленнєве спілкування + ОЗН

9:25 – ліплення

 

 

9:00 –

рідна природа

+ мовл.спілкув

9:30 – малювання

 

9:00 –

рідна природа

+ мовл.спілкув

9:30 – малюван.

 

9:00 –

рідна природа

9:30 – малюван.

 

9:00 – фізкульт.

9:35 –

рідна природа

10:10 – грамота+

ПРП

 

9:00

рідна природа

9:35 фізкульт.

10:10 – грамота+

ПРП

четвер

 

9:00 – малювання

9: 25 – фізкультура

 

 

9:00 – музичне

9:30 – матем.+

конструюван.

 

9:00 –матем.+

конструюван.

9:30 музичне

 

9:00 –матем+ ПРП

10:00 музичне

 

9:00 – математ+

ПРП

9:40 - ліплення

10:30 – музичне

 

9:00 – математ+

ПРП

10:30 – ліплення

11:30 –    музичне

пятниця

 

9:00 –

музичне

 

9:25 –

аплікація

 

9:00 – фізкультура

(зал)

9:30 – аплік/ліплен.

 

9:00 – апл/ліпл.

9:30 –фізкульт.

(у групі)

 

9:00 –

апл/ліпл.

10:00

фізкульт.

 

 

 

9:00 – аплікація

11:10 – фізкульт.

 

 

9:00 – аплікація

10:30 – фізкульт.